Науково-практична міжнародна конференція « Якісна медицина задля гідності людини. Від історії до сучасності»

23.11.2018

Науково-практична міжнародна конференція « Якісна медицина задля гідності людини. Від історії до сучасності», присвячена 115- річчю заснування Шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького , яка відбулася 22.11.2018 р. зібрала 217 учасників різних професій: від медичних працівників, психологів, психотерапевтів до істориків та біологів, представників державних інституцій, органів місцевого самоврядування, представників наукових закладів, медичних і благодійних установ, громадських організацій.

Географія прибулих охоплює не лише Львівську область, але й інші терени України, столицю і сягає до Німеччини, міста Альтенбург, звідки прибула до нас делегація партнерської клініки Святого Луки.

В ході конференції учасники дізналися про німецький досвід наших партнерів у медицині, історичні аспектами розвитку Шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького, необхідність збереження цього унікального закладу, роль духовенства в медичному товаристві Галичини.

Було окреслено проблеми та подальші напрямки розвитку медичної галузі у світлі медичної реформи, проаналізовано правові аспекти нової моделі охорони здоров’ я України , визначено сучасні тенденції розвитку громадського здоров’ я, однією з яких є більш ефективна реалізація права на охорону здоров’ я.

В межах даного заходу було напрацьовано та підписано резолюцію.

На завершення знаменного дня у сучасній історії Шпиталю, адміністратор установи отець Андрій Логін, висловив вдячність партнерам, спонсорам та жертводавцям, а саме:

Міському голові п. Андрію Садовому, п.Володимиру Ковжану, п.Юрію Путасу, п.Андрію Токарському, Ігорю Коцю, керівництву компанії «Лізоформ», директору медичного центру «Ново» п. Наталії Климович, Гендиректору та співвласнику мережі аптек «DS» та члену Наглядової ради п. Олегу Никулишину, засновнику «Холдингу емоцій» п. Андрію Худо, представнику компанії «Бакстер Сі Ай Ес Бі.Ві» в Україні, представникам Американської торговельної палати в Україні, керівництву державного підприємства «Арена Львів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях