Робити добрі справи легко!!!!!!!

18.03.2019

Працівники Шпиталю Шептицького провели черговий виїзд в рамках благодійної програми «Охорона здоров’я для соціально незахищених осіб Львівської області – «Виїзна амбулаторія», яка затверджена в програмі благодійної діяльності Шпиталю у 2019 році.

В четвер, 14 березня 2019р. ми працювали в селі Вовків, Пустомитівського району. 13 найкращих спеціалістів своєї справи, на благодійних засадах, консультували, обстежували та навчали всіх охочих жителів громади.

Як виявили підсумки проведеної роботи, цей благодійний захід був справді необхідним для мешканців громади. В селі Вовків було обстежено 197 пацієнтів, з них 163 жінки та 34 чоловіків. При огляді виявлено 173 патології, з них 72 вперше виявлені патології, та 101 хронічних захворювань. Також протягом дня ми скерували на стаціонарне лікування 3-х пацієнтів в ургентному порядку!

Працюючи в проекті, часто ми – лікарі зустрічаємося із задавненими хворобами, які важко долати і нам, і пацієнтові, ми задумуємося, чому пацієнт не звернувся раніше, адже ця хвороба могла б не розвинутися до складних стадій, лікування – дешевшим, результат кращим, а в деяких випадках хвороби й взагалі можна було уникнути. Висока якість життя збереглася б до глибокої старості.

Не знають люди, що лікарі не лише “ріжуть” і лікують, але й готові надавати консультації по профілактиці тої чи іншої хвороби . І саме тому, наш колектив вирішив: «Якщо пацієнт не їде до лікаря, то лікар має прийти до пацієнта!»

Священик о.Іван Гриб розповідає про цінність Божого дару здоровя і небезпеку різного виду залежностей

Колектив Виїзної бригади Шпиталю ім.Митрополита А.Шептицького в с. Вовків

Керівник проекту Вельгуш Роксолана

Терапевт – Щебель Роман

Кардіолог – Бабій Марія

Невропатолог – С.Юлія

Хірург – Ковальська Галина

Отоларинголог – Бегійович Роман

Офтальмолог – Сегеда Наталія

Ультразвукова діагностика(УЗД) – с.Святослава

ЕКГ- с.Андрія

Лектори: священик Шпиталю – о. Іван Гриб, пані Олена Ворона – психолог, лікар психіатр, пані Рипихович Марта – лікар терапевт, завідувач відділення паліативного лікування. Пан Зеновій – водій.

Ми щиро вдячні за сприяння в нашій роботі пароху О.Петру Терлецькому, голову сільської ради та головному лікарю амбулаторії, а також неймовірній громаді села, за активну участь в програмі.

Ми готові до нових викликів і маємо багато натхнення для цієї доброї справи, адже МИЛОСЕРДЯ ЗМІНЮЄ СВІТ!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях