Працівники Шпиталю у пошуку нових знань, умінь та навичок.

23.11.2018
Колеги з партнерської клініки Святого Луки, що в м. Альтенбург,  Німеччина  у стінах нашої установи провели для медпрацівників, соцпрацівників, психологів  та психотерапевтів низку майстер- класів з обміну досвідом, які допоможуть нашому персоналу не зашкодивши власному здоров’ю, надавати якісні послуги пацієнтам Шпиталю. 
Німецькі друзі презентували техніку переміщення важкохворих людей у ліжку, переміщення з ліжка на крісло і навпаки. Розповідали про методи профілактики та лікування пролежнів, трофічних виразок.
Для працівників Центру психічного здоров’я було проведено одноденний семінар: “Базовий рівень схема-терапії”. Тренер – психолог, психотерпевт – Ютта Шісковскі поділилася особистим досвідом проведення терапії в умовах стаціонару психіатричної лікарні міста Альтенбург. 
Було домовлено про можливість проведення наступних циклів семінарів із схема-терапії в рамках обміну досвідом між двома госпіталями – Шпиталем Шептицького у Львові і Кафедрою психіатрії фонду Св. Луки в Альтенбурзі (Німеччина)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях