Аншлаг у Шпиталі Шептицького. Як львів’янам безкоштовне обстеження влаштували
У Львові 115-річчя заснування Шпиталю імені Митрополита Шептицького відзначили концертом духовної музики
Шпиталю Шептицького – 115 років: річницю відзначили міжнародною конференцією медиків
У Львові відбулася конференція, приурочена 115-й річниці від створення Шпиталю Шептицького
На міжнародній конференції у Львові обговорять перспективи нової медичної реформи
Волонтери перетворюють шпиталь на читальню
У Шпиталі Митрополита Шептицького відкрили безкоштовне відділення гемодіалізу
Визначено 7 соціально-культурних проектів, які у 2018 році отримають фінансову підтримку від міста
Інтерв’ю Ірини Старовецької про проект Домашня опіка на FM Галичина
Володимир Станчишин: “Не хочу, але мушу”: чому жінки згорають у сім’ях
Володимир Станчишин: «Військові мають зрозуміти: психотерапія – це не слабкість»
“ЛЮДИ ДІЇ”. Володимир Станчишин
Репортаж про проект «Домашня опіка»
У диво-шпиталі безкоштовно обстежують усіх потребуючих…
Адміністратор Шпиталю Шептицького отець Андрій Логін: «Церква приходить на допомогу у ситуаціях, коли людина почувається найбільш беззахисною»…
Директор Шпиталю Шептицького про екуменічну співпрацю…
З лютого 2016 року у Шпиталі Митрополита Андрея Шептицького впроваджено додатковий напрямок діяльності відділення паліативного лікування…
Шпиталь ім. Митрополита Андрея Шептицького отримав 16 інвалідних візків від Конгресу українців Канади (Торонто) та комітету «Євромайдан-Канада». Ця народна лічниця працює у Львові з 1903 року…
Традиційно в другу суботу жовтня у всьому світі відзначають День паліативної допомоги. Спеціально для «КО» працівники відділу паліативної допомоги благодійної установи «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького», розповіли про особливості своєї роботи…
…Завдяки Андреєві Шептицькому у Львові створено лікарню, де допомагали людям без огляду на їхній майновий статус, віру чи національність. Задум цього медичного закладу виник 1902 року в українського лікаря Євгена Озаркевича, на чий заклик охоче відгукнулась громадськість…
…Many Ukrainians, including soldiers with post-traumatic stress disorder (PTSD) associated with a yearlong war that’s killed more than 6,000 people, are leery of going to psychologists. There is still a large stigma attached to seeking psychological care. Some of the field’s practitioners here see a connection to the legacy of Soviet medicine…
…Львівська «Народна лічниця» з початку ХХ століття стала центром медичної допомоги та духовної підтримки. Саме у шпиталі імені митрополита Шептицького досі збережена благодійна традиція – тут працюють сестри милосердя зі згромадження святого Вінкентія. Сьогодні наша героїня – сестра Димитрія Губарчук, яка розповіла нам про те, чим для неї є лікарня…
…У Львові в шпиталі ім. митрополота Андрея Шептицького запрацював Центр психологічної допомоги, де долатимуть посттравматичний стресовий розлад у військових, родичів загиблих, постраждалих на Майдані та волонтерів, які їздять у зону АТО…
…У Шпиталі отримують консультації, психологічний та медичний супровід люди, що живуть із ВІЛ\СНІДом, та їхні сім’ї. Також створена кімната для денного перебування ВІЛ-позитивних дітей, завдяки чому їхні мами та опікуни мають можливість залагодити свої соціальні та юридичні питання…
…Дуже ввічливий персонал шпиталю. Дякую їм!…
…Було створене товариство “Народна лічниця”, до якого увійшло понад 800 членів, проведено збір коштів, митрополит Андрей Шептицький віддав свій город з будинком, Є.Озаркевич закупив у Відні обладнання…
…На сьогодні Шпиталь ім. Митрополита А. Шептицького надає медичні та соціальні послуги, амбулаторну і консультативну допомогу різноманітних профілів. Особливе місце займає проект «Домашня опіка», завдяки якому допомогу отримують близько 130 самотніх людей похилого віку…
All-Ukrainian Association Of Palliative Care:
…Право на кваліфіковану допомогу мають усі, хто втратив надію на порятунок. І відійти в інший світ вони повинні гідно – без болю та страждань…
…У жовтні 1903 р. львівські газети вийшли із повідомленнями про відкриття нової благодійної установи “для несення дарової лікарської помочі мешканцям Львова і цілої Галичини без різниці віросповідання і національності”…
…На спорудження і облаштування шпиталю, яке тривало 8 років, було витрачено 700 000 злотих. На початку 1938 року будівництво шпиталю було завершене і одностайним рішенням громадської ради на посаду його директора був призначений д-р Тит-Євген Бурачинський. Він і запропонував…
…28 листопада 20011 року кав’ярня-галерея «Штука» запросила усіх охочих взяти участь у розмові із Володимиром Семенівом, директором медичної частини Шпиталю ім. Андрея Шептицького, про створення та діяльність «Народної лічниці»…