Проект ‘Домашня опіка’

Проект: «Підтримка заходів мережі центрів Домашньої опіки в Україні» є структурним підрозділом Благодійного фонду Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького, створеним з метою надання безкоштовної медико-соціальної допомоги одиноким непрацездатним громадянам в домашніх умовах.

Метою проекту є покращення якості життя соціально незахищених груп населення , в основному : літні люди, інваліди, поранені в зоні АТО, та інші із невиліковними захворюваннями — шляхом надання повного комплексу послуг по домашній опіці ( догляд за тілом та гігієна, медичні послуги, допомога по дому, 1 раз на місяць прання та прасування білизни ). Інші послуги: організація пасторальної опіки ,виклик лікарів на дім, встановлення контактів з державними установами.

В рамках проекту Домашня опіка діє Інформаційно-навчальний центр Домашнього догляду, який спрямований на популяризацію домашнього догляду в суспільстві, інформаційну та методичну підтримку як професійних так і непрофесійних доглядальників та покращення догляду для тих людей, які тимчасово чи на постійній основі не можуть дбати про себе самостійно. В центрі можна отримати :

  • кваліфіковану консультацію по телефону, індивідуально чи вдома
  • 1 раз на місяць проводяться навчальні тренінги, видається навчальна література( буклети )

Реєстратура

ел.пошта: irastarovetska@ukr.net